_____________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________

Současnost

17. ledna 2015 v 17:16 | Anopheles
Dnešní vyhovující seskupení dovoluje tvořit samozřejmě jak vlastní skladby, tak skladby převzaté, jenž jsou též stále při produkcích žádané. Naše hudební zaměření je směrem k tvrdšímu pojetí hudby, a to od rocku přes hard rock po heavy metal, to je samozřejmé v naší vlastní tvorbě, kterou jsme v počátcích našeho učinkování na středočeské scéně pojmenovali uhelný rock.

Současné složení doplňuje kytarista Stefan Řehák, bývalý člen dnes neexistující kladenské skupiny Mr. Faust, který byl přizván do skupiny na záskok ke konci roku 1989, a zůstal dodne
Po odchodu zpěváka Standy Lackuna začíná do skupiny zapadat nejnovější a nejmladší člen, zpěvák Venca Melichar (1998). Po letech se v roce 1999 vrátil technik Jirka Kurýl.
V tomto složení kapela začala opět častěji koncertovat a rozšiřovat svůj repertoár. Všichni členové kapely se věnují opět ve větší míře skládání nových skladeb a nových aranžmá starších hitů.
Pro časově náročné povolání musel u kapely ukončit činnost Jiří Kurýl, ale s kapelou byl dlouho spjat tvorbou a správou www stránek.
Po vzájemné dohodě ukončil 11. 11. 2010 aktivní činnost po 14 letech v kapele kytarista Tomislav Binhack. Děkujeme a přejeme do dalších let vše nejlepší.


Současná sestava:
Stefan Řehák, Pavel Wolf, Jiří Pidrman, Milan Vlček a Václav Melichar
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Partneři:
© 2015 Rocky